Artık hiçbiriniz o büyülü sözü söylemiyor biliyorum, "Benimle çıkar mısın ?" bu kutsal sözü kullanmıyorsunuz. İşte aman dışarı çıkalım bir iki anlaşalım hoşlaşalım, tensel-cinsel çekim hoop ardından öpüşür koklaşırız filan. Sonra herkese sevgilim ya demeye başlarsınız o zaman resmiyete dökülür. Ulan eskiden güzel bir kızdan hoşlanır gider "konuştuğun var mı ?" diye sorardık. Şimdi hayatınız sanal araçlar olmuş. Gerçi amaç aynı, kaygan zeminde ileri geri yapmak. Sizi gidi küçük tamagoçiler. Şimdi size bir kıyak yapacağım, değişik bir yöntem önereceğim size, iyi okuyun.

Öncelikle bir facebook hesabına ihtiyaç duyulmaktadır. Hesabınızı açıp, gerekli ayarları yaptıktan sonra arkadaş listenizi kurmaya başlayınız. Tanıdığınız, tanımadığınız kızlara/erkeklere arkadaşlık teklifleri yapılır. Listede belli bir sayı tutulduktan sonra, info (hakkında) kısmından edit(özelleştir) seçilir. Bu alt menüden relationship status (ilişki durumu) kısmına gelip "in a relationship with (.. ile ilişkide) seçilir. Hemen altında çıkan kutucuğa a harfinden başlayarak listenizdeki potansiyel sevgili adaylarının isimleri yazılır. İlişkinizin başlayabilmesi için karşı tarafın onaylaması gerekmektedir. Şayet onaylanırsa artık sizinde bir sevgiliniz vardır, hayırlı olsun.

Denenmiş, başarısız olunmuş bir yöntemdir. Belki sizde tutabilir.

not: parantez içlerindeki türkçe karşılıkları sallamış bulunmaktayım, gelinim sen anla.

1 Comment:

  1. Adsız said...
    Denenmiş, başarısız olunmuş bir yöntemdir. Belki sizde tutabilir.


    Koptum bu yorumuna :D :D :D

Post a CommentMüritler


 

Bu adreste yazılan bütün yazılar yazan kişiye aittir.Çalan, izintisiz alıntı yapan hakkında işlemler yapılacaktır.Yapıcaksan da haber ver.
Sayfanın bu kısmını okuduğuna inanamıyorum, git daha makul işler ile ilgilen.