renegade soundwave : kıyıda köşe de kalmış elektronik gruplarından biridir. howyoudoin adlı albümüne özellikle elektronik müzik ile çok ilgiliyim diyorsanız bakmanızda yarar görüyorum ama bu benim çok ilgili biri olduğumu göstermez , kendi hakkımdaki bu gereksiz bilgiden sonra sizlerden bu gruba bir şans vermenizi isteyeceğim.pişman olursanız kota aşım ücretinizi ben vericem.

cocteau twins : 80lerin başında çıkıp 90ların sonuna kadar gelen ilk başlarda robin guthrie, will heggie ve elizabeth frase tarafından oluşan daha sonra guthrie'nin ayrılmasıyla gruba simon raymonde katılır. geçmişi hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlarımızı internet denizinde ellerinde bir zıpkın ile rahat bırakıp , grubumuz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. treasure gibi güzide bir albümleri var , amma velakin yeni başlayacak olanlara heaven or las vegas'i tavsiye ederim.

the moody blues : hak ettikleri ilgiyi hiç bir zaman görmemiş ve çok aşmış amcalardan oluşan bir gruptur kendileri. nights in white satin ile anılırlar genelde , fekat sürüsüne bereket güzel eserleri vardır.

0 Comments:

Post a CommentMüritler


 

Bu adreste yazılan bütün yazılar yazan kişiye aittir.Çalan, izintisiz alıntı yapan hakkında işlemler yapılacaktır.Yapıcaksan da haber ver.
Sayfanın bu kısmını okuduğuna inanamıyorum, git daha makul işler ile ilgilen.