Havanın en sıcak, altının en pahalı olduğu şu dönemlerde evlenen arkadaşlarıma buradan mutluluklar diliyorum da ulan allahın belaları, bok vardı 4 hafta içinde 7 çift olarak dünya evine girdiniz. Ben anlamıyorum arkadaş dünya evine girilip girilmeyeceğine neden belediyeler karar veriyor ? Gereksiz bir sürü işlem, bu arada bulaşıcı hastalığınız varsa evlenemiyorsunuz yani o klişe "seni bu bataktan kurtaracağım" sözleri yalanmış arkadaş. Bir maymunla sevişip, aids olduysan bu dünya evine giremiyorsun. Gavur izmirin, gavur kukusu gibi yandığı şu zamanlarda düğünler yüzünden zaten pek cebimde bulunmayan para da olmayınca deniz kenarına gidip, terlediğin zaman kızışan yerlerini serin sulara sokma gibi bir şansında olmayınca evde vantilatörün üflediği sıcak hava ile yetiniyorsun. Şuurumu kaybetmiş bir şekilde yaşadım. Bir bitkiden ter farkım fotosentez yapamıyor oluşumdu, lanet olsun.
İki kişi dünya evine girebilmek için o gece sevişecek, ve belediyenin görevlendirdiği bir kişi yasal zina cüzdanını geline mi damata mı vereyim geyiği yapacak filan. Ulan ilkel bir kabile gibi onlar sevişsin, çocuk yapsın filan diye saçma sapan dans ediyorsun. Bre zındık, televizyonda dans eden afrikalıları görüp "lan çok ilkel bu maymunlar, vuvuzela da çok retroskopinik" diye gevrek gevrek konuşuyorsun. Ama bilmiyorsun ki uyduda yer alan düğün tv'yi açan afrikalılar da "ulan bu kolbastı oyunu da çok sikik lan" dediğini bilmiyorsun.
Şu düğün ortamlarında ortada koşturan çocuklar kadar, sarhoş olup milletin kolunu çıkarırcasına "enişteeaağğğhhh, kalk oynayalım" diye kendinden geçenler çok tehlikeli oluyor. Neyse her genç kızımızın rüyası o beyaz elbisenin içinde olmak, pembe panjurlu evinin önündeki bahçede köpeği ve çocukları ile beraber oynamak filan. Kim soktuysa bunları akıllarına artık bilemiyorum.

Düğün ortamında kendini gösteren kızlara bir önerim, beyaz dar elbiseleriniz yüzünden sıcak olan havayı daha da ısıtıp sera etkisi yapmasanız üstümüzde çok şık olucak. Hele ki oyunlarda hop hop zıplayıp, ikide bir düşen elbisenizi boğazınıza kadar çekmeniz pek hoş durmuyor. Ama sırttan akan terin, kalça gamzelerinin oluğunda biriktikten sonra yavaş yavaş aşağı süzülüp, o yuvarlak kıvrımlar otoyolundan tünele doğru yaklaşıp, şıvmpghğhğhhh. oğhhh.

0 Comments:

Post a CommentMüritler


 

Bu adreste yazılan bütün yazılar yazan kişiye aittir.Çalan, izintisiz alıntı yapan hakkında işlemler yapılacaktır.Yapıcaksan da haber ver.
Sayfanın bu kısmını okuduğuna inanamıyorum, git daha makul işler ile ilgilen.